רשת קסטיאל היוקרתית לריהוט מציגה : קסטיאל AS IS – ערב של פינוק, סטייל והשראה !

אירועים, כללי — מאת בתאריך 6 באפריל 2017 11:42

 רשת "קסטיאל AS IS " ערכה הרצאה מטעמה בסניף שנפתח במפרץ חיפה, על מגמות העיצוב וההשראות לפיתוחם של טרנדים וקולקציות ריהוט בתקופה.   בין האורחים של יהושע ודפנה קסטיאל , נכחו האדריכל עודד שטרן, מעצבת הפנים שירלי בר, האדריכלית דורית ג' עם המעצבת יהודית ממטבחי "סמל", איש העסקים משה אלול, עיתונאים,  ועוד רבים וטובים

  20170402_190114_resized 20170402_190204_resized

 קסטיאל AS IS במתחם חוצות המפרץ , היא חנות קונספט לריהוט ועיצוב מבית היוצר של "קסטיאל". רשת חנויות הקונספט קסטיאל AS IS  הוקמו במטרה ליצור רהיטים שיתבססו על הניסיון האיכות והעיצוב של המותג הותיק "קסטיאל", אך מיוצרים בסדרות ומידות קבועות במחירים  נגישים לקהל הרחב.

הפריטים  ב"קסטיאל AS-IS", מציגים קולקציה מובחרת ומוקפדת שמקורה בייצור עצמי וביבוא וכוללת פתרונות לחדרי שינה, פינות אוכל, חדרי מגורים, משרדים ופרויקטים מיוחדים. בעוד שבקסטיאל כל רהיט מיוצר בהזמנה אישית ללקוח ספציפי, בקסטיאל AS IS אפשר ליהנות מאותה איכות ואחריות אך במוצרי מדף, ייצור בסדרות ובמידות קבועות.

המעצבים בסניפי "קסטיאל AS IS " מלווים את הלקוחות בבחירת הרהיטים ביחס לתכנון הבית, ומייעצים בבחירת הפריטים בהתאמה לסגנון האישי של כל לקוח .

20170402_190229_resized20170402_190311_resized

הסניף בחוצות המפרץ משתרע על כ 800 מ"ר ועוצב בידי דפנה קסטיאל, המעצבת הראשית של בית קסטיאל.

החלל הממוקם מעל חנות "קסטרו" במתחם האאוטלט בחוצות המפרץ, עמד נטוש במשך מספר שנים והתגלה כחלל תעשייתי גדול ומרשים במיוחד.

למעשה מדובר בהאנגר שנוצלו ממדיו הרחבים וגובהו הרב בעל תקרה אלכסונית מרשימה, כרקע ל- 18 חדרי תצוגה בנויים בלוקים חשופים עם מעברי אור שיוצרים משחקי אור וצל בין החדרים. בזאת הסניף מרחיב את הבשורה העיצובית של קסטיאל לאזור הצפון ובעתיד לאזורים נוספים כחלק מהתרחבות הרשת.

אנו מזמינים את קוראינו לבא ולהתרשם מהרהיטים בעיצוב המשובח והיוקרתי של "קסטיאל"

תגיות: , , ,

אין תגובות

התגובה הראשונה יכולה להיות שלך

השארת תגובה