סבים, מזל טוב להולדת הנכד/ה. טיפים לבחירת צעצועים לפעוטות.

כללי, צרכנות — מאת בתאריך 16 בספטמבר 2017 20:56

מזל טוב! אתם סבים. הכי כייף להיות סבים, בלי התחייבות, הכל מאהבה ונתינה, לפנק ולטפל מתוך בחירה.

מסתבר ש88% מהסבים שלנו בארגון טוענים שעזרו ושלמו על ההוצאות הכרוכות סביב הנכד שנולד. לרוב, אנו נעזרים בילדים הגדולים שלנו(ההורים) כדי לומר לנו מה לקנות עבור הנכדים, אם הם לא מחליטים כבר לבד ומבקשים רק את הכרטיס האשראי מאיתנו.

טיפים לבחירת צעצועים לנכד שנולד

טיפים לבחירת צעצועים לנכד שנולד

אלו מבינכם שלא רוצים להרגיש כמו פקיד בנק, אלא להיות שותפים להחלטות ולמתנות, הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להפוך את הקנייה לחוויה, והכי חשוב לבחירה מהנה של מוצרים איכותיים, הנדרשים וחשובים, שלא תמיד חושבים עליהם. בחירת המתנה והצעצוע זו חלק מהחוויה, מההתרגשות והשמחה.

לעגלות תינוקות "בוגבו

קולקציית עגלות תינוקות "בוגבו" המותג ההולנדי Bugaboo

רהיטים, מיטה, או עגלה זו בהחלט החלטה אישית, התלויה בנוחות וטעם אישי, רכישת מתנות כאלו כסבים לא כדאי לקחת סיכון ולרכוש לבד כמו בגדים, למרות שיש פריטים מהממים שהיתי שמחה לקנות, כמו עגלה בצבעים בהירים המתאימה לאקלים החם, לעומת כהים שדוהים וקולטים חום….

תאורה לחדרי פעוטות, פלפוט, טופ פליי ישראל

תאורה לחדרי פעוטות,בצילום: תאורה חברת פלפוט, תאורה טופ פליי ישראל

 

גופי תאורה משמחים, מקנים אווירה נינוחה לכל חדר במיוחד לתינוק שנולד אביזרי תאורה מגרים את החושים אשר עוזרים להתפתח. רבים לא מייחסים לזה חשיבות, אך זה חלק חשוב למיקוד הראיה בחדשים הראשונים של חיי הנכד, לא פלא שיש מגוון מדהים של גופי תאורה לחדרי פעוטות. מתנה מקורית וחשובה. 

תאורה לחדרי פעוטות מעוררי סקרנות, שמחה ויופי ישנם במנעד רחב לבנים או בנות או לחדר משותף.

גופי תאורה בלחיצת כפתור עליהם של פלפוט בדגמים המתאימים לבנות מדמויות ובהשראת דיסני, או תאורה של ירח, כוכב, או שמש המתאימים לחדרי ילדים של חברת טופ פליי ישראל.

– הכי חשוב לבחור משחק בהתאמה לגיל, צעצוע עם ערך מוסף להתפתחות המוטורית או הקוגניטיבית של הפעוט, לצד שימוש בטוח ולאורך זמן, במידת האפשר. 

-על כל כל צעצוע מצוין גיל, באופן כללי. אך פרמטר זה אינו מספיק. לרכוש צעצוע נדרשת תשומת לב מרבית.

צעצועים לפעוט שנולד 0-6

כל צעצוע המשלב אלמנט של תזוזה, צבעוניות וקול, פרמטרים המומלצים להתפתחות הפעוט בחדשים הראשונים. לשוחח עם הפעוט, או להשמיע מוזיקה, לצור קשר עין וקרבה במגע, עוזרים לגרות את המח המתפתח לגיוון ולסקרנות מירבית.

דיאמנט צעצועים, בבובת אוגר צבעונית 99 ש"ח

דיאמנט צעצועים, בבובת אוגר צבעונית 99 ש"ח

-מוביילים לתלייה מעל המיטה, ומוביילים מעל עגלה, להשמעת צלילים ותזוזה, עונים על הקריטריונים של תזוזה, צבעוניות וקול, לצד פרטי משטח המיטה: שמיכה כרית וסדינים צבעוניים כרית פעילה, בובה רכת  מגע, ספרים צבעוניים מסביב למיטה, תמונות על הקיר. 

הפעוט שנולד בהמשך יתקדם ויתחיל להושיט יד לעבר הצעצועים, ינסה לחוש אותם לגעת בהם ואף להחזיק…

דיאמנט צעצועים, בבובת אוגר צבעונית 99 ש"ח

דיאמנט צעצועים, בבובת אוגר צבעונית 99 ש"ח

יש לכם נכדים גדולים יותר? ההמלצה שלי לרכוש מתנה נוספת, צעצוע שכל המשפחה יכולה ליהנות ממנו, כדי לחזק את התחושה לנכדים האחרים  שאתם עדיין משפחה מאוחדת המקיימת זמן איכות, פאזלים זו דרך נהדרת, בכל דור ודור לפעילות משותפת. חווית משחק וכייף 

ישראטויס חברת הצעצועים מציגה חווית משחק, פאזלים משפחתיים איכותיים מ- 400 חלקים. רק 79  ₪ 

כדור בתנועה 149.90 דיאמנט צעצועים

כדור בתנועה 149.90 דיאמנט צעצועים

להשיג ברשתות: הפיראט האדום, כפר השעשועים, עידן 2000, ביג טויס, הפנינג, וחנויות צעצועים מובילות בארץ.

תגיות: , , , , , , ,

אין תגובות

התגובה הראשונה יכולה להיות שלך

השארת תגובה