ירושלים בט"ו באב ! סיור במושבות הגרמנית והיוונית.

תירות טיולים וכנסים — מאת בתאריך 9 באוגוסט 2016 7:48

חגיגת סוף הקיץ –

 "שישי בירושלים" עם "מסלולים להתאהב בארץ מחדש" .

ביום שישי 19/08/2016 בין 8:30-13:00 ייצא לדרך סיור מודרך בין הרחובות הציוריים של המושבה הגרמנית והיוונית.

המושבות הגרמנית והיוונית הוקמו כבר במאה ה-19 ובראשית המאה העשרים, ובמידה מסוימת שמרו על אופיין הכפרי עד היום. בסיורנו נהנה מהשילוב בין ההמולה ששוררת במתחם התחנה הקסום וברחוב עמק רפאים, לבין השקט והשלווה ששוררים ברחובות הצרים והשקטים. נצעד בין בתי אבן מפוארים, נספר על הדמויות המעניינות שחיו בהן, נעבור בגינות ובבוסתנים נסתרים ונשב לנוח בבתי קפה מיוחדים. בדרכנו נבקר בשני בתי קברות חבויים, שמסתירים בתוכם סיפורים מרתקים, במועדון קהילה יווני בן 115 שנים שמתפקד עד היום, ובמלון בוטיק יפהפה.

 כל אחד ביקר בעיר ירושלים לפחות פעם אחת בחייו, אבל גם מי שתר את העיר כמה וכמה פעמים יודע כי כל ביקור טומן בחובו סיפורים ורזים חדשים. דוד וערן גל-אור, אב ובן, מורי דרך מוסמכים, ומחברי סדרות ספרי הטיולים של "מסלולים>להתאהב בארץ מחדש", משיקים סדרת סיורים ברחובות העיר ירושלים ובאתרים הכי אטרקטיביים של העיר.

דוד וערן גל-אור כבר טיילו בכל הארץ – לאורכה ולרוחבה – אך כילידי ירושלים הם מוצאים בכל בוקר סיפור חדש לספר ומגלים פינות נסתרות לסייר בהן. סדרת הסיורים החדשה תעניק למשתתפים חוויה מיוחדת של חיבור ואהבה לעיר עם ההיסטוריה הכי עשירה ומרתקת. בסיורים יחשפו דוד וערן סודות ומקומות נסתרים מתוך סדרת הספרים, ישתפו את קהל המסיירים בתהליך היצירה, ויגרמו לכל אחד להתאהב בירושלים מחדש. "מסלולים>להתאהב בארץ מחדש" שמה לה למטרה לחשוף בפני אזרחי ישראל את יופייה הנסתר של הארץ, לחבר את כולנו לטבע הנפלא שמסביב, ולחזק את תחושת השייכות למולדת ולמדינה. 

הסיורים מוצעים במחירי השקה אטרקטיביים במיוחד

עלות כל סיור השקה נעה בין 70 ₪ לאדם בודד ל-130 ₪ לזוג.

 

ניתן להיכנס כבר היום לאתר "מסלולים"  ולהירשם לסיורים:

 http://www.maslulim-israel.co.il/index.php?dir=site&page=tracks&op=area&id=172

רות ברונשטיין – עיתונאית,

והוצאה לאור "קול האזרח הוותיק"

054-7248733

אין תגובות

התגובה הראשונה יכולה להיות שלך

השארת תגובה