טיפים זהב לניהול פיננסי – באדיבות מומחי בנק מזרחי טפחות.

כללי, צרכנות — מאת בתאריך 8 בינואר 2018 16:18

images

אוכלוסיית האזרחים הותיקים – 'הגיל השלישי', הינה אוכלוסייה צומחת, בעלת תרבות פנאי גבוהה, עם נכסים פיננסיים וצרכים פיננסיים ייחודיים. מומחי בנק מזרחי טפחות,  שמכירים את הצרכים הפיננסיים של אוכלוסיית הגיל השלישי, עוזרים לנו לעשות סדר בשאלות אלו.

בנק מזרחי, אזרחים ותיקים כנס עידן 18 אילת

בנק מזרחי, אזרחים ותיקים כנס עידן 18 אילת.

 איך נוכל לשמור על רמת החיים אליה התרגלנו בתחום ההשקעות?

למי שרוצה "ללכת על בטוח", מציע מזרחי טפחות מגוון מסלולי פיקדונות, המאפשרים לשמור על ערך הכסף וגם להרוויח, למשל – "פיקדונות דובדבן" – מסלולי פיקדון "הכנסה חודשית", המאפשרים לחוסך ליהנות מהכנסה תקופתית המתקבלת מהריבית בפיקדון, בעוד שסכום הפיקדון נשמר עד לסוף התקופה. קיימת גם אפשרות ליהנות מהכנסה גבוהה יותר המורכבת מהפיקדון (הקרן) + הריבית.

כמו כן, קיימים בבנק פיקדונות נוספים במגוון מסלולים ותחנות יציאה לתקופות שונות.

לקבלת פרטים ויעוץ חינם ללא התחייבות, לחץ כאן

 ללקוחות "נועזים" יותר, מהם הטיפים להשקעה בתבונה בשוק ההון? 

יועצי ההשקעות של מזרחי טפחות מציינים מספר עקרונות חשובים בניהול הכסף, עם ההגעה ל'גיל השלישי': הדבר החשוב ביותר כשמחפשים אפיק השקעה, הוא להגדיר את מטרת ההשקעה ואת תקופתה. בהשקעה לטווח קצר חשוב בעיקר להבטיח שהכסף יהיה נזיל, ואילו בהשקעה לטווח בינוני סביר שיהיה צורך להגדיל את הסיכון מתוך רצון להגדיל את התשואה הפוטנציאלית. מומלץ ורצוי להגיע לסניף הבנק ולבקש שיחה  עם יועץ השקעות על מנת שיוכל להתאים לכם לקוח תוכנית אישית שתהלום את צרכיכם ואת פרופיל הסיכון שלכם. תוכנית זו תסייע לכם למזער ככל הניתן את הסיכון ובד בבד לשמור על תוחלת רווח מספקת

מה חשוב לדעת  על חיסכון פנסיוני?

במיוחד היום, כדאי לבדוק מול יועץ פנסיוני אובייקטיבי את החיסכון הפנסיוני העומד לרשותכם, לפני, בעת וגם אחרי הפרישה מהעבודה. קיימים בשוק מספר מוצרים רלבנטיים גם למי שכבר פרש, למשל תיקון 190 המאפשר לעמיתים העומדים בתנאים ליהנות מאפשרות נוספת של חיסכון בשוק ההון  – קופת גמל הניתנת למשיכה בגיל 60 ומעלה באופן חד פעמי או כקצבה ומעניקה הטבות רבות.

כדי להבטיח את עתידכם ולוודא שאתם במסלול הנכון המתאים לרמת הסיכון המבוקשת רצוי לתאם פגישה עם אחד מהיועצים הפנסיוניים של מזרחי טפחות.

מה חשוב לדעת על לקיחת משכנתא בתקופה שבה "הקן מתרוקן"?

למומחים של טפחות יש ניסיון בהתאמת משכנתאות בתקופה זו בחיים, למשל משכנתאות למימון מגורים בדיור מוגן כנגד שעבוד דירת מגורים (בכפוף לקריטריונים נדרשים); ייעוץ ביתרת הכספים למי שמכר את דירתו ועבר לדירה קטנה יותר; התאמת המסלול המתאים ותכנון החזרי המשכנתא עבור מי שמסייע לילדיו.

לקבלת פרטים ויעוץ חינם ללא התחייבות, לחץ כאן

מהם היתרונות שמציע בנק מזרחי טפחות לאזרחים ותיקים – 'הגיל השלישי'?

להבדיל מבנקים אחרים, שצמצמו את השירות האנושי שלהם בשנים האחרונות, מזרחי טפחות הוא הבנק הגדול היחיד בישראל, שממשיך ומרחיב את מספר הסניפים שלו ואת כמות העובדים. במזרחי טפחות לכל בנאדם יש בנאדם: בנקאי אישי, שמרכז את הפעילות הפיננסית של הלקוח וזמין לו בטלפון בחיוג ישיר, בסניף, וגם בצ'ט באתר ובאפליקציה. בבנק עושים ככל הניתן כדי לסייע ללקוח, החל מקביעת פגישה מראש עם בנקאי לפתיחת חשבון בסניף, דרך שליחת תזכורת לפני הפגישה ועד לסיוע של הבנקאי עד כמה שניתן בהעברת הרשאות וחיובים מהבנק הקודם.

בנוסף קיימת אפשרות לפתיחת חשבון להשקעות בלבד, ללא דמי ניהול, לטובת לקוחות המעוניינים לנהל רק חשבון עם פקדונות או השקעות וללא העברת משכורת או פנסיה.

אילו פעילות פנאי ומבצעים ייחודיים מציע הבנק  ללקוחות האזרחים הותיקים מהגיל השלישי?

מזרחי טפחות מציע ללקוחותיו חברות במועדון "הכרטיס", המעניק מגוון רחב של הטבות ומבצעים ייחודיים לחברים בו, ובכלל זה הטבות רלוונטיות במיוחד לאזרחים ותיקים בני הגיל השלישי.

לקבלת פרטים ויעוץ חינם ללא התחייבות, לחץ כאן

בנוסף, מאפשר הבנק פעילות פנאי והעשרה: "נפגשים סיקסטיז" – מגוון מפגשים והרצאות ייעודיות לאזרחים ותיקים המתקיימות בסניפים נבחרים ברחבי הארץ, ללא עלות ופתוחות לקהל הרחב. למידע באתר בנק מזרחי טפחות לחץ  לפרטים והתאמה אישית, ניתן לפנות למרכז השקעות בטלפון 8860* שלוחה 3  

לקבלת פרטים ויעוץ חינם ללא התחייבות, לחץ כאן

להרשמה ולפרטים על הכנס הועידה השנתית הגדולה לאזרחים ותיקים באילת לחץ כאן  14/1/18-17/1/18

*המידע המופיע בכתבה באדיבות בנק מזרחי טפחות. המידע נועד להתרשמות כללית בלבד ואינו מהווה הצעה ו/או ייעוץ כלליים ו/או המתחשבים בנתונים ובצרכים המיוחדים של הקורא לרכישה ו/או ביצוע השקעות, פעולות ו/או עסקאות כלשהן, ואין בו משום המלצה ו/או חוות דעת ו/או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא.

בנק מזרחי, אזרחים ותיקים כנס עידן 18 אילת

בנק מזרחי, אזרחים ותיקים כנס עידן 18 אילת

כנס אזרחים ותיקים, עידן 18 אילת,

תגיות: , , ,

אין תגובות

התגובה הראשונה יכולה להיות שלך

השארת תגובה