חושבים לעבור לדיור מוגן? הכירו את גן בעיר

כללי — מאת בתאריך 12 במרץ 2015 12:55

חושבים לעבור לדיור מוגן? הכירו את גן בעיר

לבחור את בית הדיור המוגן הטוב ביותר עבורך

חשוב שהמגורים לבני גיל הזהב יהיו בטוחים, נוחים ותומכים. הדיור המוגן מעוצב ונבנה במיוחד לאוכלוסייה המבוגרת וכולל את כל התכונות שבני גיל הזהב צריכים ומשתוקקים להם. מבוגרים עצמאים ובריאים יכולים אמנם להמשיך להתגורר בביתם הפרטי, אבל אין ספק שהדיור המוגן מספק יתרונות שמאפשרים איכות חיים טובה יותר.

בית מוגן הדואג לביטחונכם

מאחר שאנשים מבוגרים הם לעיתים קרובות פגיעים יותר לאיומים שונים, לעומת שאר האוכלוסייה, הדיור המוגן שומר על ביטחונם ומעניק להם ולבני משפחותיהם שקט נפשי. דיור מוגן כשמו כן הוא – בית שמגן על הדיירים מפני האיומים שאורבים להם שם בחוץ. בנוסף, דיירים בדיור מוגן זוכים להשגחה ולטיפול 24 שעות ביממה, כך שאם חס וחלילה ייפלו, או יזדקקו לעזרה בשעת חירום, הם יקבלו אותה במהירות ובמסירות.

דיור מוגן המעוצב בהתאם לצרכים

בדיור מוגן העיצוב לוקח בחשבון את צרכי הדיירים. אם יש הכרח במדרגות, הן יהיו רחבות עם עלייה מתונה ומעקה שעליו יוכל הדייר להישען בעת העלייה או הירידה במדרגות. גם יחידות הדיור מעוצבות כך שיתאימו לאוכלוסיית הגיל השלישי, ובעיקר המטבחון ואזור השירותים והמקלחת (דלפקים נוחים וברים באזור הרחצה והאסלה). כל אלה על מנת למנוע מעידות שהופכות שכיחות בקרב אנשים מבוגרים.

דיור מוגן במיקום נוח

יתרון מובהק של דיור מוגן הוא המיקום הנוח, ליד מרכזי קניות, קופת חולים, מרכזי בידור ועוד. הדיירים נמצאים במרחק הליכה ממרכז העניינים. בדרך כלל דיור מוגן נמצא גם בקרבת מקום לתחבורה ציבורית, כך שאם יש צורך להשתמש בה, זה קל ואפשרי.

דיור מוגן המאפשר להמשיך לחיות חיים מאושרים- בו חיי קהילה ופעילויות המבטיחות את המשך קצב החיים.

הכירו את גן בעיר דיור מוגן

על אף היתרונות הברורים שבבחירה בדיור המוגן, הבחירה אודות בית הדיור המוגן הספציפי לא פשוטה, בפרט עבור המשפחות שרוצות להבטיח את איכות החיים הטובה ביותר עבור הוריהם. בית הדיור המוגן גן בעיר הממוקם בלב העיר רמת גן מאופיין בסגנון אורבני ייחודי המאפשר לדייריו לחיות חיים מלאים וגדושים בלב גוש דן. גן בעיר מוגדר כבית דיור מוגן איכותי בסגנון בוטיק, המשלב בין קרבה למרכזי קניות, בתי קפה, בנקים, מרכזי בילוי ופנאי לבין היותו טובל במרחבים ירוקים בסמיכות לפארק. אם אתם מחפשים דיור מוגן אישי ואיכותי – מומלץ מאוד לבוא לביקור בגן בעיר!

צרו קשר

הבחירה בדיור מוגן היא בחירה קשה. בית הדיור המוגן גן בעיר הממוקם בלב העיר רמת גן מאופיין בסגנון אורבני ייחודי המאפשר לדייריו לחיות חיים מלאים וגדושים בלב גוש דן. גן בעיר מוגדר כבית דיור מוגן איכותי בסגנון בוטיק, המשלב בין קרבה למרכזי קניות, בתי קפה, בנקים, מרכזי בילוי ופנאי לבין היותו טובל במרחבים ירוקים בסמיכות לפארק. אם אתם מחפשים דיור מוגן אישי ואיכותי – מומלץ מאוד לבוא לביקור בגן בעיר!

צרו קשר

גן בעיר, דיור מוגן שמציע שלל פעילויות: אולם קולנוע והרצאות, ספרייה מפוארת, חוגים רבים, אולם קלפים וברידג', חדר אומניות, מחשבים, כושר, מסעדה ועוד –
אין רגע משעמם.

שלל פעילויות מגוונת לכל אורך השנה

שלל פעילויות מגוונות לכל אורך השנה

אצלנו תוכלו לחוש באווירה המיוחדת, החמה והמשפחתית שקיימת בין הדיירים וצוות העובדים.  כאן הדיירים נהנים מברכת שחייה, חדר כושר, חדר אומנויות, אולם קלפים וברידג', חדר מחשבים, ספרייה מפוארת, חדר אוכל, אולם קולנוע והרצאות עם שפע פעילויות וחוגים. בשנים האחרונות הגיל הממוצע של דיירי בתי הדיור המוגן ירד משמעותית וזאת מתוך התפישה כי לדיור מוגן יש את היכולת להציע עולם חברתי עשיר לצד פעילויות ומתקנים רבים לשעות הפנאי.

הבחירה בדיור מוגן אינה פשוטה ואנו ממליצים מאוד לבחון את האפשרות של בגן בעיר, אם אתם רוצים להיות מאושרים וליהנות מהחיים הטובים – גן בעיר הוא פתרון מגורים אידאלי לעצמאים שביניכם, כאן תרגישו ביטחון ותקבלו את כל התנאים הנוחים.

ולקראת חג הפסח אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו עם בני משפחותיכם להתרשם בעצמכם מהאווירה הנפלאה. אנו מציעים גם ארוחת חג רק 190 ₪

צרו קשר

חוגגים את פורים עם גן בעיר

חוגגים את פורים עם גן בעיר

תגיות: , , , , ,

אין תגובות

התגובה הראשונה יכולה להיות שלך

השארת תגובה