דבר היו"ר

 

חברות וחברים יקרים שלום רב,

ברצוני לברך אתכם על הצטרפותכם כחברים בעמותה לקידום אזרחים ותיקים.

אוכלוסיית האזרחים הותיקים אליה אתם מצטרפים  משתייכים כוללת אוצר אדיר של ידע,ניסיון עשיר, יכולת עשייה ומיומנות גבוהה, שאינם באים לידיי ביטוי בחברה הישראלית.

מתוך צורך זה הוקמה העמותה במטרה לקדם יכולות אלו ולנצלם לתועלת החברה ועבור הציבור שאנו מייצגים.

באמתחתה של העמותה  יכולות רבות לתרום ולעזור בתחומים שונים לקהל היעד אותו היא מייצגת לאור העובדה  כי אנחנו יודעים איך והיכן, מהו עיקר ומהו טפל, כאשר הניסיון שצברנו הוא כנר לרגלנו.

בעשייה משותפת ניצור מודל שיתרום לרווחת הקבוצה אליה אנו משתייכים ואף נוכל לשמש דוגמא לסקטורים אחרים כדוגמא ומופת לקידום ערכים חברתיים ורווחתיים כאחד.

לפיכך התגייסותכם לפעילותנו הינה חיונית ותתרום לטובת תרומה רבה לאזרחים הותיקים בארץ, לקידום זכויותיהם, רווחתם ותרבות הפנאי.

העמותה רואה לערך עליון טיפול וסיוע ברווחתם של הגמלאים בכלל  ושל ניצולי שואה בפרט, ופועלת על מנת להקל על מחייתם ולאפשר להם לחיות את ערוב ימיהם בכבוד לו ראויים הם כאזרחי כבוד של מדינת ישראל.

כמו כן פועלת העמותה במרץ במסגרת וועדת ארגון,  ועדת דת ומדינה,תקשורת והסברה, בריאות, ספורט, שואה, קשרי חוץ, תרבות ואירועים, ביקורת, כספים,ועדת ביטוח, והכל בסיוע מתנדבי העמותה אשר תורמים מזמנם ומרצם לקידום ערכי העמותה.

אני מזמינה אתכם בשם העמותה לקחת חלק פעיל ולגייס חברים חדשים כי ההתנדבות והתרומה היא ערך יסוד של אדם, כי כוחנו באחדותנו.

 בברכה

רותה דנינו

יו"ר העמותה לקידום אזרחים ותיקים